Personel

Poznaj Naszych dentystów i ich asystentów

Nasi dentyści

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami nt. naszych lek. dentystów.

Magdalena Szela-Słowik

Lek. stomatolog

Absolwentka wydziału stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W swojej pracy zajmuje się głównie endodoncją, stomatologią zachowawczą, odbudową estetyczną i protetyką. Doskonali swoje umiejętności i wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, tak aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Motywacją jest uśmiech i zadowolenie pacjenta.

Robert Słowik

Lek. stomatolog

 Ukończył wydział stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej. Jego zainteresowania to endodoncja, protetyka, chirurgia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i sympozjach naukowych. Jest osobą bezpośrednią, co zapewnia mu świetny kontakt z osobami w każdym wieku.

Małgorzata Augustyn - Matusz

Lek. stomatolog

Absolwentka Lubelskiej Akademii Medycznej. Obecnie zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, estetycznym oraz protetyką. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Oprócz doświadczenia posiada cierpliwość i empatię do swoich pacjentów.

Certyfikaty i Dyplomy

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi uzyskanymi certyfikatami i zaświadczeniami.

Opinie o Nas

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na Nasz temat, poniżej kilka komentarzy z Facebooka i Google+.

“Pani Magdalena jest osobą niezwykle delikatną, ma podejście do pacjenta! Wizyta u dentysty stanie się u mnie przyjemnością 🙂 Pełen profesjonalizm! Z całego serca mogę polecić Panią stomatolog :)”

Karolina G.

“Super lekarz. Polecam. Jestem już pacjentką Pani doktor kilka lat i bardzo sobie chwalę jej pracę. Ma świetne podejście do pacjenta – dzięki Pani doktor już nie boję się wizyt u dentysty;)”

Agnieszka W.

“Polecam Serdecznie! Bardzo miła, przyjazna dla pacjenta Pani doktor, profesjonalnie podchodząca do każdej “naprawy” :)”
Piotr

Polecam Panią Madzie z całego serca. Sympatyczna, delikatna. Kto boi się dentysty zapraszam do Pani Madzi. 🙂

Edi

Super podejście do klienta, mimo ogromnego stresu wizyta odbyła się bez bólu 🙂 Polecam doktora Słowika, będę tam na pewno wracać 🙂

Martyna O.